Kontakt

NAŠE PREDAJNE:

PRIEVIDZA:   NÁBREŽNÁ UL. 24 (blízko OD TESCO)
OPROTI UNIKLINIKE. KONTAKT: 0949 068 777


OTVÁRACIE HODINY:
Po - Pia: 9:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00
obedná prestávka: 12:00 - 12:45

 


BRATISLAVA:   KRASOVSKÉHO 13 (prízemie, budova DIC)
VCHOD ZO STRANY OD AUPARKU. KONTAKT: 0948 229 156


OTVÁRACIE HODINY:
Po - Pia: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 14:00
obed.prestávka: 12:00 - 12:45

 

       Sme predajňa s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti predaja koženého nábytku, resp.kožených sedačiek a kožených postelí. Nepredávame obyčajné molitánové sedačky ale výplňou našich sedačiek sú taštičkové pružiny, páperie,  100% bavlna a minimálne množstvo molitánu. Príďte sa presvedčiť na našu predajňu skôr ako sa rozhodnete kúpiť sedačku, posteľ či iný druh nábytku. V našej ponuke nájdete množstvo nadčasových multifunkčných sedačiek a postelí, ktoré sa dajú rôzne polohovať či už manuálne alebo elektricky. Niektoré disponujú dokovacou stanicou - nabíjačky na mobilné telefóny s rádiom, budíkom, vstupom na pamäťové karty, lampou či mp3 prehrávačom s reproduktormi, všetko zabudované priamo v sedačke !!! 

          Disponujeme vlastnou 2-podlažnou budovou - vlastnými obchodnými priestormi.  V Prievidzi sme rozšírili predajnú plochu v máji 2016. Vzhľadom na záujem o naše sedačky a postele sme otvorili ďalšiu pobočku v Bratislave.

         V našich produktoch nie je započítaný žiaden nájom, režijné náklady sú minimálne čo je vidieť na cenách produktov. Pokiaľ Vám konkurencia ponúkne v našich cenových reláciách produkt, nemôže byť tej istej kvality ako zakúpite u nás. Príďte sa poradiť bez ohľadu na to, či ste už rozhodnutí kúpiť inde alebo nie. 

Bližšie o spoločnosti

          Spoločnosť Italy Home Style s.r.o. je pokračovateľom v dovoze a predaji kožených sedacích súprav vysokej kvality za skvelé ceny. Všetky modely sedačiek vieme vyrobiť aj v látkovom prevedení. Širokú ponuku tvoria kožené postele a ďalší moderný nábytok, ako nočné stolíky, konferenčné stolíky, jedálenské stoly, stoličky, moderné svietidlá či kožené koberce. Už od roku 2007 ponúkame exkluzívne nábytok vyrobený z originál talianskej hovädzej kože. Sme priamym importérom a preto si môžeme dovoliť ponúknuť svojim zákazníkom produkty vysokej kvality za veľmi prijateľné ceny. Prísne si vyberáme našich dodávateľov – výrobcov, pričom prvoradý dôraz vždy kladieme na kvalitu produktov, ich exkluzívnosť a design. Snažíme sa tak zaplniť prázdne miesto na slovenskom trhu.

     Exkluzívne predávame produkty svetových výrobcov v modernom talianskom štýle. Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby od poradenstva a návrhu, cez výber materiálov a jednotlivých modelov, až po samotnú dodávku.

     Našim cieľom je vcítiť sa do myslenia zákazníka, snažiť sa tak pochopiť jeho predstavy, očakávania a premeniť ich na skutočnosť. U nás zakúpené kožené sedačky či kožené postele splnia komfort a urobia Vašu obývačku a spáleň elegantnou, luxusnou.

Veríme, že kúpou kvalitného produktu od Italy Home Style sa splnia Vaše sny o modernom a pohodlnom bývaní...